понеділок, 12 березня 2018 р.

ЯК МОТИВУВАТИ СЕБЕ?

"Той, хто хоче, здатний на більше, ніж той, хто може"

Мотивація - це внутрішній емоційний стан, який спонукає людину до дії.
То як же мотивувати себе? Що для цього потрібно робити, а що не потрібно?

  • 1. Завжди за будь-яких обставин женіть геть від себе негативні думки! Майте на увазі: усі думки матеріальні. І якщо ви довго думатимете про погане й уявлятимете його в усіх подробицях, це погане з вами й станеться.
  • "Успіх не остаточний, невдача не смертельна, мужність продовжувати - ось що має значення" (Уїнстон Черчилль)
  • 2. Дайте собі обіцянку, що прокидатиметеся рано- незалежно від вихідних! Найкраща мотивація - це мотивація, яка починається зранку! Повірте, якщо ви рано прокидатиметеся, у вас з'явиться достатня кількість часу, щоб усе встигнути! Навіть якщо нікуди не поспішаєте, і у вас немає важливих і термінових справ, усе одно прокидайтеся рано. Витратьте цей час на себе, на свій розвиток, прочитатйте кілька сторінок корисної та розвиваючої книги.
  • 3. Мотивація на перемогу! Перемогу над самим собою! Завжди, щодня, щохвилини прагніть до перемоги. У кожної людини завжди є вибір: перемогти або програти в тій чи іншій ситуації. Як тільки прокинетеся, не встаючи ще з ліжка, дайте собі установку на цілий день: "Сьогодні я буду кращим, ніж учора! Сьогодні буде найчудовіший день!" Повірте, тепер протягом цілого дня ви будете наповнені позитивною енергією, у вас з'явиться сила і впевненість у собі, у своїх діях.
  • 4. Мотивація на гарний настрій! Намагайтеся в будь-якій ситуації бачити тільки хороші й позитивні моменти! Запам'ятайте: люди тягнуться до позитивних людей, до оптимістів, а не до песимістів, які постійно бідкаються!
  • 5. Мотивація на допомогу! Ніколи не відмовляйте в допомозі людям, яким вона потрібна! Коли допомагаєте людям, ви не просто робите добру справу, ви здійснюєте свою природну потребу - бути людиною!Наявність у людини доброзичливого ставлення до інших - показник того, що вона йде правильним шляхом.
  • 6. Ваша мотивація розпадається під тиском ваших же сумнівів! Багато людей, навіть незалежно від їх прогресу до кращого життя, не можуть довго зберігати мотивацію через невпевненість у собі. Їм завжди здається, що вони роблять щось не так. Упевненість - це дуже важлива риса для будь-якої людини, і без неї не буде ніякого успіху в житті. Ось одна з простеньких порад, яка підвищує вашу самовпевненість: завжди тримайте слово! Саме вміння виконувати обіцянки, дані, наприклад другові, навчить вас виконувати обіцянки, які ви даєте собі.
  • 7. Завжди змагайтеся з самим собою! Є дуже хороша цитата Михайла Баришнікова: "Я не намагаюся танцювати краще за інших. Я лише намагаюся танцювати краще, ніж я сам". Знаєте, коли ви постійно порівнюєте себе з іншими, це незабаром може привести вас до демотивації. У кожної людини все індивідуально: життя, робота, стосунки! Їх неможливо порівнювати. Коли ви змагаєтеся з іншою людиною, це виглядає нерозумно, смішно і безглуздо. Це все одно якби футболіст змагався з велосипедистом. Знайте: найважливіший конкурент, якого ви повинні щодня потроху перемагати й ставати при цьому кращим і сильнішим, - це ви самі! Найголовніше - це володіння собою, контроль за власними думками і підвищення рівня Людяності!
  • За матеріалами сайту rasti.com.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар

 РОЗКАЖІТЬ СВОЇЙ ДИТИНІ ПРО ОДНОКЛАСНИКА З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ В твоєму класі буде дитина чи діти з особливими потребами! Це така ж сама ди...