четвер, 18 лютого 2021 р.

 Як вберегти дітей від участі в небезпечних інтернет-іграх

1. Для дитини важлива близькість. Безпечне коло спілкування - настільні ігри, гуртки, секції, рукоділля - будь-які майстер-класи, хобі, творчість, навчальні проекти, курси програмування, шахи, шашки, фото, створення мультфільмів - все це прирівнюється до психотерапії.

2. Захоплюйте дітей музикою - адже це вплив на їхню "внутрішню ритмізацію".

3. Відчуття важливості, так необхідне в підлітковому віці, а також важливості свого внеску в співтовариство (школи, класу), волонтерство, соціальні проекти.

4. Привчайте дитину до рефлексії - написання ессе, читання літератури, гуртки. Давайте зробимо читання модним.

5. Візуалізація - це гальмівна система при перезбудженні.

6. Здорова критичність - будь-які логічні ігри, "що, де, коли", проекти з розвінчування міфів, експерименти, ігри в мафію.

Забороняти соцмережі, гаджети недоцільно. Це ілюзія безпеки. Ми нічого не можемо забрати, не давши нічого на заміну.

Основне для батьків - вибудувати довірливі відносини з підлітком і дати йому впевненість в тому, що його приймають і люблять. Щоб у нього не виникало потреби шукати прийняття, беручи участь в сумнівних і небезпечних інтернет-іграх.

"У всіх дорослих я запитую, коли ваша дитина вам і з вами посміхалася?" Чи дозволяєте ви дитині вас чомусь навчити? Яка улюблена страва вашої дитини? А як ваша дитина знає, що ви її любите, що вона для вас важлива? Нехай ваша любов буде для дитини очевидна". 

                                                                                                                              Світлана Ройз

Немає коментарів:

Дописати коментар

 РОЗКАЖІТЬ СВОЇЙ ДИТИНІ ПРО ОДНОКЛАСНИКА З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ В твоєму класі буде дитина чи діти з особливими потребами! Це така ж сама ди...